+90 554 969 44 27 info@rtcelevator.com

Hakkımızda

Hakkımızda

RTC Elevator

Günümüz teknolojisine uygun, her tip asansörün tesisi, periyodik bakımı, etiketlendirme, arıza tespit ve arıza onarımı, asansör revizyonu, yedek parça satışı gibi birçok konuda müşterilerine hizmet vermektedir. ISO 9001 Kalite Standardı’nı kendine hedef seçen firmamızın temel prensibi, tüm müşteri memnuniyetinin eksiksiz olması ve bunun her geçen gün artmasını sağlamaktır. Deneyimli, uzman teknik ekibimizle 7/24 hızlı ve güvenilir şekilde hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Asansör sektöründe hizmetlerimiz ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider bir firma, ülkemizde güçlü, saygın ve örnek bir kuruluş küresel ekonomide gelişmelere kayıtsız kalmayan bir marka haline gelmektedir.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Sahip olduğumuz geniş ekibimiz sayesinde zaman ve bölge ayırt etmeksizin 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Yılların verdiği deneyimi uzman ve geniş bilgi birikimine sahip ekibimizle biraraya getirdik. Amacımız birinci sınıf hizmet verebilmektir.

İhtiyaç ve beklentileri açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde, kaliteli hizmet sunma anlayışıyla ele alıyoruz.